Videolar

Endüstri mühendisliğinde ve makine mühendisliğinde kullanılan bilgisayar programlarının eğitim videolarına ulaşmakta zorluk çektiğiniz takdirde farukyenici@gmail.com adresine mail atarak düzenlenmesini istediğiniz eğitimler hakkında bildirimde bulunabilirsiniz. Türkçe kaynak olmadığı takdirde eğitim videoları hazırlayabilirim.

Endüstri mühendislerinin kullanmasında fayda olan programların kısa listesine buradan bakabilirsiniz.

Arena Simülasyon Programı Nedir?

Arena simülasyon programı, benzetim çalışmalarında kullanılan bir arayüz programıdır. Verilerin programa aktarılması ve görsel düzenlemeyle geleceğin şimdiden görülebilmesine yardımcı olan ve bu sayede geleceğe yönelik planlama yapılabilmesini sağlayan araçtır. Endüstri mühendislerinin sıkça kullandığı programlardan biridir.

Geleceği şimdiden yaşa..


Eğitim İçeriği

Kendi çekimim olan 8 adet eğitim videosu bulunmakta olup, bu videolarda:

  1. Arenaya Giriş: Arena Simülasyon programı nedir, programa nasıl ulaşılabilir, programın kullanımı hakkında temel bilgiler ve genel olarak arena simülasyon programı çalışma mantığı.
  2. Arena Simülasyon Veri Modülleri: Veri modülleri hakkında bilgi verilmiş olan video kaydı.
  3. Arena Simülasyon Çizim Araçları & Arena Simülasyon Karar Verme & Arena Simülasyon Bilgi Kaydı Alma: Çizim Araçları, Karar Verme, Bilgi Kaydı Alma hakkında bilgi verilmiş olan video kaydı.
  4. Arena Simülasyon Atama Modülleri: Atama modülleri hakkında bilgi verilmiş olan video kaydı.
  5. Arena Simülasyon Kuyruk Sıralamaları & Arena Simülasyon Gruplar & Arena Simülasyon Çizelgeler: Kuyruk Sıralamaları, Gruplar, Çizelgeler hakkında bilgi verilmiş olan video kaydı.
  6. Arena Simülasyon Grafik & Arena Simülasyon İstasyon & Arena Simülasyon Taşıma Süresi & Arena Simülasyon Advanced Panel: Grafik, İstasyon, Taşıma Süresi, Advanced Panel hakkında bilgi verilmiş olan video kaydı.
  7. Arena Simülasyon Leave & Arena Simülasyon Enter & Arena Simülasyon Station & Arena Simülasyon Transporter & Arena Simülasyon Distance & Arena Simülasyon Sequence1: Leave, Enter, Station, Transporter, Distance, Sequence hakkında bilgi verilmiş olan video kaydı.
  8. Arena Simülasyon Leave & Arena Simülasyon Enter & Arena Simülasyon Station & Arena Simülasyon Transporter & Arena Simülasyon Distance & Arena Simülasyon Sequence2: Leave, Enter, Station, Transporter, Distance, Sequence hakkında bilgi verilmiş olan video kaydı.

*Anahtar kelimeler: eğitim videoları, arena simülasyon eğitimi, arena simülasyon programı öğrenme, arena simülasyon videoları, arena simülasyon dersleri, arena simülasyon programı kullanımı, arena simülasyon atama modülü, arena simülasyon nasıl kullanılır?, arena simülasyon nedir?, arena simülasyon grafik, arena simülasyon ile ne yapılır?, arena simülasyon karar verme, arena simülasyon hakkında bilmedikleriniz, arena simülasyon programıyla benzetim çalışmaları, arena simülasyon bilgi kaydı, benzetim çalışmalarında arena simülasyon programı, arena simülasyon istasyon, arena simülasyon kuyruk sıralaması, benzetim çalışması nasıl yapılır?, arena simülasyon programı ile benzetim çalışması yapımı, arena simülasyon programında bilmediklerinizi öğrenin, arena simülasyonda çizim araçları, Üretim ve Hizmet Sistemlerinde Simülasyon ve Arena, arena örnek sorular, arena simülasyon programı indir, arena simülasyon programı eğitimi, arena simülasyon kursu, arena simülasyon örnekleri, üretim ve hizmet sistemlerinde simülasyon ve arena pdf, arena simülasyon proje örnekleri, arena hold modülü

 

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »