Rulman Sitesi

Rulman sitesi

Rulman sitesi budur 😛 Rulman arayan herkesin uğramaya başladığı sitede, sıralama da ilginçleşmeye başladı. SEO işinde kendimi baya geliştirmişim gibi görünüyor. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim 🙂

Site Sıralaması

Yeni bir site olmasına rağmen sıralamada buralara gelmek benim için yeterli olsa da bakalım nereye kadar gideceğiz. Bu aşamaya kadar katkı sağlamış olan herkese teşekkürlerimi sunarım.

Henüz destek olmamış arkadaşlara da şans vermek için puan verme linkini paylaşıyorum 😀 Düşük puan vermediğiniz için teşekkür ederim.

Puan vermek için tıklayınız.

Site içeriğinde; rulman nedir, rulman çeşitleri nelerdir, rulman ölçüleri hakkında bilgiler, Türkiye’de rulman ticareti, vb. bilgiler bulunmaktadır.

Biri UBC Rulman mı dedi? Hemen ulaşın…

Rulman sektörüne eski bir ORS çalışanı Murat ÜNLÜ aracılığı ile giriş yapmış Faruk YENİCİ; kısa zamanda kendini geliştirerek, çevresine yardımcı olma amaçlı kurmuş olduğu site ile de kayda değer paylaşımları sayesinde sektörde adını duyurmuştur.

Bugün rulmancı olup da Faruk YENİCİ adına hiç rastlamamış olan rulmancılar ofisten hiç çıkmıyor olabilir.

Şaka, şaka 😀 Kanada tarafında hala adımı duymamış olanlar var diyecektim ki aklıma UBC Rulmanın Kanadalı bir aile tarafından kurulduğu geldi ki onlarla da kısmen tanıştık.

Neyse, şaka bir yana… Rulmanlarla ilgili aklınıza takılan bir şey olursa yormayın kendinizi, bir mail kadar yakınınızdayım. Site içerisindeki soru cevap bölümü de sizleri beklemekte. NSK, SKF, FAG, UBC, NTN, IKO demeyin, gönderin gelsin.

Bu arada sızdırmazlık konusunda da fena değilim ama FREUDENBERG tercihim. Corteco ve Simrit kodlarında takılanlar için elimden geldiğince yardımcı olabilirim.

Malzeme tedariğinde marka sınırı tanımıyor olsam da UBC haricinde sormanız kısmen ayıp tabi 😀

Hadi kalın sağlıcakla.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »