Rulman

Rulman alırken paranızı çöpe atmayın!

Rulman alırken veya benzeri yedek parça malzemelerini alırken yüksek para vermeniz ürünün orjinal olduğunu göstermez. Aldığınız ürünün sahte olup olmadığını anlamak için güvenilir tedarikçi bulmalısınız. Hangi markanın distribütörü kim? Hangi markanın yetkili satıcısı kim? Hangi markanın fiyatı ne? Hangi marka daha kaliteli? Hangi marka daha uzun süre kullanılabilir? Hangi markanın sızdırmazlığı daha iyi? ………. şeklinde sorular arttırılabilir. Bunların tamamını tüm yedek parça malzemelerinde bilmeniz imkansız. İşte bu nedenle markalar her ülkede kendi ofislerini açarak bu konuları yakından takip etmeye çalışıyor. Siz de marka temsilcileri ile iletişime geçerek aldığınız ya da alacağınız ürünler ile ilgili bilgi alma hakkına sahipsiniz. Bu hakkınızı kullanmaktan çekinmeyin.

Bana sorulan sorulara mümkün olduğunca hızlı bir şekilde cevap veriyor olsam da hangi marka ile çalışıyorsanız, o markanın ülkenizde bulunan temsilcisi ile iletişime geçmeniz daha yararlı ve hızlı çözüm olacaktır.

Rulman alırken....
Helal rulman listesi için tıklayınız…

 

Aşağıdaki kaynaklardan çeşitli bilgiler edinebileceğiniz gibi tarafıma da iletişim bilgileri ile ulaşabilirsiniz..Unutmayınız ki; her markanın kendi temsilcisi daha hızlı ve sağlıklı cevap verebilir. Anlayışınız için teşekkür ederim 🙂

Güç aktarma ve sızdırmazlık ile ilgili yazılara ulaşmak için tıklayınız…

Rulman markaları kod geçişleri, katalogları, teknik bilgileri, bayileri gibi bilgilere ulaşmak için aşağıdaki linklere de göz atabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

 

 


www.farukyenici.com
Bazı kullanıcılar rulman ararken şu kelimeleri kullanıyor:
nsk rulman nsk rulman kataloğu nsk rulman fiyatları nsk rulman fiyat listesi nsk rulman ankara nsk rulman bayileri nsk rulman ne malı nsk rulman türkiye 1628 nsk rulman 70124 nsk rulman 7012 nsk rulman 7014 nsk rulman ddu emm nsk rulman emm nsk rulman jazz debriyaj rulman nsk nsk 207 rulman nsk 7204 ctkdulp3 rulman nsk 7204 rulman nsk as 207 rulman nsk jazz rulmanı nsk nn3008 rulman nsk rulman 18685 nsk rulman 607z nsk rulman ne kadar fag rulman fiyatları fag rulman fiyat listesi 7208 etp fag rulman fiyatı nn3016k fag rulman fiyati skf rulman fiyat listesi skf rulman fiyatları skf rulman ısıtma cihazı fiyatı skf rulman fiyat listesi 2016 skf rulman fiyat listesi 2015 skf rulman çakma seti fiyatı rulman skf 608 fiyat kutu skf 6001 2rs rulman fiyatı skf 6205 2z rulman fiyat skf 6326 rulman fiyat skf an 4830 rulman fiyatı skf rulman bmw 320d fiyat skf rulman fiyatlari skf rulman kit bmw 320d fiyat

Sahte ürünlere HAYIR! deyin…

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »